PROJEKT forever FIT

Atrakcyjny pakiet korzyści dla Ciebie jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę w budowaniu trwałych zdrowych nawyków żywieniowych.  Jeśli zawsze odkładasz coś na później, jutro, poniedziałek, itd., to stworzyliśmy unikalny projekt który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zmiany! Gotowi aby zmienić KIEDYŚ na TERAZ? Zobacz co zawiera kompleksowy PROJEKT forever FIT:

  • Wizyta wstępna z analizą składu ciała – Współpracę rozpoczynamy od dokładnego wywiadu żywieniowego, analizy badań, ustalenia strategii zmian oraz szczegółów diety i aktywności fizycznej, aby móc wiedzieć od czego startujemy podczas konsultacji dietetycznej odbędzie się również Analiza Składu Ciała, która będzie powtarzana na każdej kolejnej wizycie, po to aby sprawdzić postępy.
  • DETOKS – kolejnym krokiem jest 9 dniowe oczyszczanie. Detoks ma na celu przygotować organizm do zmian, oczyścić się z toksyn, usprawnić funkcjonowanie układu pokarmowego. W przypadku detoksu efektem ubocznym będzie redukcja wagi, ale nie jest to cel pierwszorzędny. Celem jest pozbycie się toksyn lepsze samopoczucie oraz odzyskanie sił witalnych.
  • 21 dni cateringu dietetycznego – Po 9 dniowym detoksie rozpoczynamy 21 dniowy  cykl cateringu dietetycznego, kaloryczność dobierzemy indywidualnie podczas wizyty wstępnej. Codzienna dostawa pełnowartościowego zbilansowanego zestawu pozwoli wypracować nawyki systematyczności jedzenia oraz świadomości porcji.
  • Wizyta kontrolna – między 18 a 21 dniem cateringu dietetycznego niezbędna będzie wizyta kontrolna podczas której sprawdzimy postępy oraz przygotujemy się do zmian w zakresie samodzielnego przygotowania posiłków. Menu będzie dopierane indywidualnie zgodnie z preferencjami klienta.
  • Kolejnym krokiem jest Spersonalizowany jadłospis do samodzielnego przygotowania – Otrzymasz jeden jadłospis 14 dniowy do stosowania dwa razy. Menu proste i smaczne, które pozwoli Ci przekonać się, że zdrowe odżywianie stanie się niezwykłą przygodą i zakorzeni się w Twoim życiu na stałe.
  • Wizyty kontrolne – Podczas stosowania spersonalizowanego  jadłospisu będziesz pod naszą stałą opieką telefoniczną, emailową oraz podczas kolejnych dwóch spotkań z analiza składu ciała.

Cena PAKIETU forever FIT:

Regularna cena – 2499 zł, Cena do końca lipca –  1910 zł  Płatność jednorazowa lub w konfiguracji:

  1. Pierwsza płatność – 450 – płatność w dniu odbioru detoksu
  2. Druga płatność 1460 – pierwsza kontrola

Istnieje możliwość płatności gotówką i kartą.

kontakt w sprawie oferty to:

email: pracowniadietetyki@gmail.com
tel:  575 702 120

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *